Vše z našeho sortimentu zakoupíte na PROFIpotraviny.cz

Slaný program

1Základ na omáčky a polévky
Kvalita a škála širokého použití, to je filozofie firmy Vera Gurmet. Proto přicházíme s produktovou řadou: Základy na omáčky a polévky. Tyto produkty jsou univerzálním produktem pro přípravu polévek a omáček.
2Omáčky, šťávy
Nedílnou součástí našeho sortimentu jsou samozřejmě i omáčky a šťávy. Naše společenost dipsonuje širokou škálou těchto produktů. Omáčky a šťávy jsou připraveny pouze z kvalitních surovin a proto výsledný produkt je vždy na profesionální úrovni. Tyto produkty dodáváme v dehydratované podobě.
3Vývary, bujóny
Významným pomocníkem při vaření jsou vývary Vera Gurmet. Lze je použít, jako základ pokrmů, čímž výrazně šetří čas nebo s nimi pokrmy pouze dochutit. Zákazník si v současnosti může vybrat z pěti základních druhů (čirý, hovězí, slepičí, drůbeží, kuřecí, zeleninový, základní), z nichž je každá příchuť k dostání v několika velikostech balení. Hlavními přednostmi sypkých vývarů oproti tučným jsou snadné dávkování, velmi nízký obsah tuku, vyšší obsah zeleniny a velmi snadné dávkování. Součástí našeho sortimentu je i tučný bujón pod názvem Tučná polévka a základní vývar v pastě.
4Polévky
Chutné polévky Vera Gurmet patří mezi oblíbené položky našeho sortimentu. Hlavním důvodem jejich úspěchu je neustálé vylepšování jejich receptur a vývoj nových druhů, což se řídí hlavně přáním našich zákazníků. Polévky Vera Gurmet, jejichž příprava trvá pouze několik málo minut, jsou výborné nejen samy o sobě, ale dávají prostor i pro vlastní fantazii svých tvůrců, kteří mohou výslednou chuť umocnit přidáním jejich oblíbených ingrediencí.
5Vložky do polévek
Je libo polévku s krupicovými noky či krutony? Tak právě pro Vás zde máme sortiment základních tvarů vložek do polévek.
6Přílohy
Pro úsporu Vašeho času a práce přinášíme širokou řadu směsí pro přípravu bramborových těst a dalších bramborových výrobků. Nikdy nebylo jednoduší uvařit bramborové knedlíky, bramborovou kaši, bramboráky, halušky…


Sladký program

1Směsi na moučníky
I ze všedních okamžiků vykouzlíte sváteční chvilku, jakmile kdekoli zavoní piškot, buchty, perník. A co teprve, když tu voňavou nádheru naservírujete na stůl. Čerpáme z tradice a znalosti „domácích“ chutí. Nabízíme odzkoušené recepty plus kvalitní suroviny. Váš úspěch je zaručený.
2Směsi na moučníky s náhradním sladidlem
Na základě stále zvyšující se poptávky po směsích na moučníky pro diabetiky jsme přišli s doplněním sortimentu o tři základní druhy: piškot, perník a směs na čoko dort s náhradním sladidlem (NS).
3Pudinky
Osvědčené a jednoduché. Základní a nepostradatelné příchutě vanilka, čokoláda, jahoda a malina jsou pro Vás připraveny. Tak neváhejte a vyzkoušejte jejich kvalitu, nebudete litovat.
4Topping
Ovocné polevy na dezerty a zmrzlinové poháry (topping) máme v pěti příchutích, které kopírují moderní trendy v chuti zákazníků.
5Krémy na dezerty Zeesan
Dortové krémy Zeesan jsou Vaším dalším trumfem při přípravě různých dortů a moučníků. Od běžně dodávaných krémů se liší obsahem kousků ovoce, čokolády nebo lískových ořechů. Jejich příprava je velmi jednoduchá a zvládne ji jak začátečník, tak profesionál. Výhoda je však v tom,že pokaždé je Váš výrobek na profesionální úrovni. Používanost těchto krémů je čím dál tím víc oblíbené, protože šetří nejenom čas, ale také finanční prostředky a v neposlední řadě jsou zárukou i zdravotní nezávadnosti.
6Snídaňový program
Džem, med, nugeta v praktickém hygienickém porcovém balení by neměla určitě chybět u žádné snídaně v hotelu, restauraci či koleji.
7Džemy a povidla
Ani v našem sortimentu nemůžou chybět džemy a povidla v různých příchutích a ovocné gely, pro přípravu a náplně různých dobrot.
8Ovocná pyré
Naše firma se neustále snaží vnímat nové trendy ve stravování, a proto do svého sortimentu zavedla novou skupinu výrobků. Ovocná pyré jsou velmi zdravé produkty, protože jsou vyrobeny výhradně z čerstvých surovin. Ovocná pyré jsou vhodná do školních provozoven jako zdravá svačinka pro děti, také se dají využít i v HORECE jako náplně do palačinek,lívanců a jiných sladkých pokrmů.
9Vařené náplně, jablka
Další sortiment výrobků (jabléčné kostky a řezy, maková a vlašskoořechová vařená náplň), které usnadní přípravu spousty sladkých dobrot.


Rýže a luštěniny

1Rýže
Námi nabízenou rýži (dlouhozrnnou, parboiled, kulatozrnnou, zeleninovou a divokou) Vám dodáme ve vysoké kvalitě za rozumnou cenu, tak neváhejte a objednávejte.
2Luštěniny
Luštěniny jako nedílná součást jídelníčku většiny českých kuchyní získávají stále větší oblibu jako velmi chutná příloha díky bohatému obsahu zdraví prospěšných látek splňující trend zdravé výživy.


Těstoviny

1Těstoviny přílohové
V naší nabídce je široká škála přílohových těstovin. Naše společnost distribuje převážně semolinové těstoviny. Výhoda těchto těstovin je hlavně v chuti a také v expedici. Kdy těstoviny zůstávají dlouho nerozvařené a tak chuťové vnímáni takovýchto těstovin je u zákazníka pouze kladné. Nabízíme jak klasické tvary těstovin co jsou například: Kolínka, Špagety, Vřetena, ale také typicky italské, jako jsou Široké nudle, Penne, Farfalle a další.Věříme, že si v našem široké sortimentu vyberete právě tu těstovinu kterou preferujete a budete spokojeni s její vysokou kvalitou.
2Těstoviny do polévek
Těstovina do polévky je nedílnou součástí našeho jídelníčku. Používá se hlavně do vývarových polévek, ale čím dál častěji se používá i v zahuštěných polévkách. Naše nabídka se skládá z tradičních tvarů i méně obvyklých.


Koření

1Koření jednodruhové
Vrcholem kuchařského umění je orientace v tajemství chutí, vůní a barev koření. S naším kořením jste na správné cestě, neboť jako každý správný kuchař, tak i Vy dodáte díky našemu koření připravovanému jídlu tu správnou chuť a podtrhnete jeho jedinečnost.
2Směsi koření
Máte chuť na léty prověřené, zaručené jídlo? Chcete grilovat, péct kuře, ryby, připravovat „Čínu“? Máme pro Vás skvělé řešení – kořenící směsi. Vyzkoušejte je, rozhodně nebudete litovat.
3Kuchyňské koření
Kuchyňské sypké kořeníci směsi se stávají nedílnou součástí našich kuchyní. Proto se i my snažíme rozšiřovat nabídku těchto směsí. Náš sortiment obsahuje jak základní kořenící přípravek, tak speciální dochucovadla jako je Vega vera houbová a uzená a nebo Superveget EXTRA, který obsahuje vyšší podíl zeleniny a menší obsah soli. Věříme, že naše kořenící směsi Vám budou dobrým pomocníkem v přípravě Vašich pokrmů a oceníte jejich vysokou kvalitu.
4Tekutá koření
Další položka našeho sortimentu, která si velmi rychle získala pro svou kvalitu a skvělou chuť velkou oblibu. Ano, správně, jedná se o tekutá koření Vera Gurmet - Polévkové koření, Sojová omáčka a Worcestrová omáčka jsou důkazem, že kvalitní a chutné výrobky mají stále místo ve všech kuchyních.
5Kompletní směsi do masa
Máte rádi dobře okořeněná jídla z mletého masa - karbanátky, sekanou, čevabčiči? A nedaří se Vám pokaždé zvolit správnou chuť a také pokaždé nemáte všechny ingredience po ruce? Tak právě pro Vás jsme přišli s nabídkou směsí Vera Gurmet, které všechny tyto problémy vyřeší za Vás. Směsi obsahují veškerá koření, další požadované suroviny a hlavně Vám šetří čas a práci s přípravou.


Nápoje

1Instantní nápoje
Instantní nápoje do vody nabízíme v sedmi jedinečných příchutích. Stačí si jen vybrat Vaši oblíbenou chuť a nápoj je hotov.
2Směsi do mléka
Instantní nápoje do mléka ve třech příchutích banán, jahoda, vanilka jsou stále oblíbenější.
3Kávové směsi
Po generace oblíbené kávové směsi melta a bílá káva.
4Gastro čaje
Ve všech větších kuchyních zdomácnělé 50g sáčky gastro čaje nabízí i naše společnost. Máme pro Vás nejenom základní příchuť černý čaj, ale i černý rybíz, lesní směs, jahoda, šípek a stále oblíbenější zelený čaj.
5Koncetráty
Široký sortiment našich nápojových koncetrátů v příchutích citron, jahoda, lesní směs, pomeranč, multivitamin, zelené jablko, cola a hruška nabízí výbornou chuť a nemalou úsporu nákladů v podobě ředění s vodou v poměru 1:19.


Ostatní

1Jíšky
Instantní granulované jíšky (světlá i tmavá) se stávají moderním trendem v každé kuchyni. O jednoduchosti přípravy pokrmů s kvalitní granulovanou jíškou se můžete kdykoli přesvědčit.
2Obalovací směsi
Máme pro Vás připraveny dva druhy obalovacích směsí, ze kterých vytvoříte křupavé těstíčko, ve kterém bude obalené maso skutečnou pochoutkou.
3Sterily a tuky
Široký sortiment fritovacích tuků a sterilovaného ovoce a zeleniny zajisté uspokojí Vaše potřeby.
4Doplňkový prodej
Sušeného mléko, kečup, hořčice a brusinky, mouky, sušenky, müsli, cereálie, citrónová šťáva a další široký sortiment.