Úvod | Přihlásit / Registrovat | Katalog zboží | Kontakt

O společnosti Vera Gurmet

kasiaNaše společnost KASIA vera, s.r.o. úspěšně působí na trhu již 20 let. Jedná se o ryze českou soukromou společnost, která je významným dovozcem a zpracovatelem koření, výrobcem kořenících směsí, tekutých koření, marinád, vývarů, bramborových těst a pudingů. Původní obchodní aktivity jsme od roku 2008 rozšířili i o segment gastro, prodávaný pod obchodním jménem IDS gastro.

V roce 2013 jsme původní obchodní značku nahradili za novou Vera Gurmet z důvodu sjednocení naší marketingové firemní strategie. Nový název v sobě snoubí spojení kvality a vynikající chuti GURMET s již zavedenou úspěšnou společností Kasia vera - VERA.

 

sklad-2Vera Gurmet je prémiovou značkou firmy KASIA vera.

Své výrobky vyrábíme v Říčanech u Prahy, Sezimově Ústí a Týništi nad Orlicí, přičemž centrální expedice je prováděna ze západočeské Toužimi. Kromě centrálního skladu a vedení firmy Vera Gurmet se v toužimském areálu nachází i Chráněné pracovní místo. V této chráněné pracovní dílně se balí a kompletují některé naše výrobky, na které pak můžeme skrze CHPM svým zákazníkům poskytnout náhradní plnění.

Vera Gurmet - Kasia vera je firma, která ve svém podnikání sleduje několik základních cílů. Našimi cíli jako podnikatelského subjektu jsou samozřejmě zisk a rozvoj společnosti, ale také vyrábět a dodávat na trh kvalitní výrobky vhodné, jak pro seniory, tak i pro naše a vaše děti. Našimi dalšími neméně důležitými cíli je pomoc charitativní a sociální.

 

chpm-2

Chráněné pracovní místo

Sociální cíle v oblasti zaměstnávání osob se zdravotním postižením naplňuje Vera Gurmet - Kasia vera skrze spolupráci s dceřiným chráněným pracovním místem, ve kterém jsou zaměstnávány osoby znevýhodněné na běžném pracovním trhu. Chráněné pracovní místo zaměstnává 100% zaměstnanců se zdravotním postižením. 

 

Kuře - pomozte dětemCharitativní cíle uskutečňujeme prostřednictvím různých materiálních, či peněžních darů pro sociální ústavy, školy, školky, domovy důchodců, atd. Další naší významnou charitativní pomocí je již několikaleté partnerství s Nadací rozvoje občanské společnosti v oblasti sbírkového projektu "POMOZTE DĚTEM". Obchodní firma Kasia vera, s.r.o. - Vera Gurmet poskytuje nadaci dar odpovídající sumě 1,-Kč z každého prodaného výrobku. Již několik let se naše firma řadí mezi 20 největších smluvních dárců projektu "Pomozte dětem". Svým darem tak přispíváme na přímou a účinnou pomoc ohroženým a znevýhodněným dětem v celé České republice.